Štartovná listina / Participants list

Potvrdená registrácia (prijaté štartovné na účte):

Meno / Priezvisko / Bydlisko

Tomáš Bahelka Nové Mesto nad Váhom
Jiří Baran Staříč
Peter Bartek Bratislava
Michal Bielesz Ostrava
Vladimír Blahuta Hubina
Daniel Blonski Bratislava
Milan Bokroš Trnava
Jaroslav Boráň Trenčín
Tomáš Borčin Hostie
Rastislav Cabala Trenčín
Peter Cibula Bratislava
Martin Černý Bratislava
Martin Dávid Nitra
Aleš Diko Bratislava
Matej Dobiáš Trenčín
Tomas Dovala Stupava
Filip Drazdík Praha
Stanislava Drdáková Bratislava
Matej Duman Bratislava
Vladimír Fabuš Bolešov
Maroš Fančovič Naháč
Agnieszka Faron Kraków
Branislav Filo Rybany
Róbert Frohn Liberec
Branislav Gajdoš Trenčín
Tomáš Gašper Strečno
Ľuboš Gelčinský Tvrdosin
Peter Gemeran Bratislava
Branislav Gereg Kvašov
Slavo Glesk Bratislava
Jaroslav Gottvald Jablonec nad Nisou
Štefan Gregor Banská Bystrica
Miroslav Hanus Martin
Václav Hanzlík Liberec
Dušan Haruštiak Stupava
Eduard Hečko Mimoň
Csaba Hegedüs Dég
Antonín Hejkrlík Litomyšl
Jiří Hejkrlík Nesovice
Věra Hejkrlíková Jiříkov
Milan Hlavatý Bratislava
Jiří Hofman Praha
Peter Horník Bratislava
Patrik Horník Poriadie
Petr Horsák Otrokovice
Milan Hota Třinec
Radek Hrabčák Brno
Martin Hric Pezinok
Andrej Hricko Svinná
Marek Hroššo Bratislava
Richard Hrubala Košolná
Veronika Hudecová Liptovský Hrádok
Hana Chrenková Bratislava
Zdenko Chromý Selec
Katarína Janechová Trnava
Stanislav Januška Trenčin
Ján Jenčík Zakarovce
Vanda Jenejová Nová Baňa
Lukáš Jureňa Lučenec
Ondřej Kacar Olomouc
Petr Kacar Šumperk
Ivan Kadlecik Velke kostolany
Eliška Kaniová Lipová-lázně
Viktor Karcol Zázrivá
Lukáš Kekrt Větrušice
Martin Kerekeš Ružomberok
Mikuláš Kéri Bratislava
Stanislav Koláček Hrubšice
Anton Koleňák Smolenice
Dušan Kolesár Malé Svatoňovice
Rudolf Kopčok Marianka
Stanislav Korber Babice u Uherského Hradiště
Jaroslav Kováč Hurbanova Ves
Iveta Kysová Ostrava
Jiří Linhart Havířov
Adam Lisý Bánovce nad bebravou
Andrej Loškár Zemplínske Hradište
Peter Lux Bratislava
Juraj Macák Trenčín
Martin Marendiak Bratislava
Peter Mazán Veľký Krtíš
Ondrej Melicher Nové Mesto nad Váhom
Matej Miklánek Bratislava
Andrej Mitro Košice
Daniel Neštický Biely Kostol
Michael Nowicki Kraków
Ľubomír Okruhlica Bratislava
Pavla Opolecká Praha
Aleš Palásek Praha 4
Lenka Palásková Praha 4
Silvester Pastucha Vítkovce
Radka Paulinyova Bratislava
Rudolf Pečenkár Pobedim
Radovan Petkov Dolné Sŕnie
Milan Petrikovič Hrušovany
Roman Piechočák Pezinok
Miro Pindeš Velčice
Martin Plačko Brezová pod Bradlom
Ondřej Plašil Praha
Tomáš Podpera Trenčín
Daniel Pospíšil Havířov
Marek Prachar Dunajská Lužná
Ivan Prčina Dolný Kubín
Ján Pristach Bánovce nad Bebravou
Jaroslav Přikryl Žilina
Ondrej Pucik Báb
Vít Randýsek Vsetín
Michal Repta Lubina
Petra Rubášová Borovany
Roman Samko Košice
Pavol Santa Trenčianska Turná
Michal Stehlík Nové Mesto nad Váhom
Zbyněk Svoboda Brno
Andras Szendrodi Karancsalja
Blanka Šafránková Pátek
Vladimír Šatka Nitra
Martin Šedý Tanvald
Vojtěch Šedý Tanvald
Martin Šibík Jasenica
Milan Šima Otrokovice
Matúš Šiška Brno
Roman Škorvánek Trenčín
František Šmihál Viničné
Radomír Šnevajs Vsetín
Jozef Špirka Horné Srnie
Michal Šranc Žilina
Jozef Števula Malé Hoste
Marian Šudý Ostratice
Máté Tarnai Budapest
Peter Tomašovič Žilina
Stamatios Tserkezopoulos Nitra
Florian Tscherny Sankt Poelten
Michal Turek Brno
Martin Urbaník Bratislava
Ferenc Venczl Ercsi
Felix Virsik Bratislava
Miroslav Vítek Praha
Miroslav Vráblik Bytča
Jakub Vrana Trenčín
Jozef Zamora Bratislava
Antonín Zeman Dědek
Ján Žila Bratislava

Nepotvrdená registrácia (zatiaľ neprijaté štartovné):

Meno / Priezvisko / Bydlisko

---