Štartovná listina / Participants list

Potvrdená registrácia (prijaté štartovné na účte):

Meno / Priezvisko / Bydlisko

Tomáš Bahelka Nové Mesto nad Váhom
Jiří Baran Staříč
Peter Bartek Bratislava
Anton Belianský Prievidza
Michal Bielesz Ostrava
Vladimír Blahuta Hubina
Daniel Blonski Bratislava
Milan Bokroš Trnava
Jaroslav Boráň Trenčín
Tomáš Borčin Hostie
Rastislav Cabala Trenčín
Peter Cibula Bratislava
Martin Černý Bratislava
Aleš Diko Bratislava
Tomas Dovala Stupava
Stanislava Drdáková Bratislava
Matej Duman Bratislava
Peter Dunajčík ???
Vladimír Fabuš Bolešov
Maroš Fančovič Naháč
Agnieszka Faron Kraków
Róbert Frohn Liberec
Branislav Gajdoš Trenčín
Tomáš Gašper Strečno
Ľuboš Gelčinský Tvrdosin
Peter Gemeran Bratislava
Branislav Gereg Kvašov
Slavo Glesk Bratislava
Jaroslav Gottvald Jablonec nad Nisou
Štefan Gregor Banská Bystrica
Boltežar Gregorič Lehota pod Vtáčnikom
Ladislav Halász Bratislava
Miroslav Hanus Martin
Dušan Haruštiak Stupava
Eduard Hečko Mimoň
Csaba Hegedüs Dég
Antonín Hejkrlík Litomyšl
Jiří Hejkrlík Nesovice
Iva Hejkrlíková Jiříkov
Věra Hejkrlíková Jiříkov
Milan Hlavatý Bratislava
Jiří Hofman Praha
Jiří Horníček Trenčín
Peter Horník Bratislava
Patrik Horník Poriadie
Petr Horsák Otrokovice
Dalimil Hota Třinec
Milan Hota Třinec
Radek Hrabčák Brno
Martin Hric Pezinok
Andrej Hricko Svinná
Marek Hroššo Bratislava
Veronika Hudecova Liptovsky Hradok
Zdenko Chromý Selec
Katarína Janechová Trnava
Stanislav Januška Trenčin
Ján Jenčík Zakarovce
Vanda Jenejová Nová Baňa
Petr Jetelina Javorník
Lukáš Jureňa Lučenec
Ondřej Kacar Olomouc
Petr Kacar Šumperk
Vladislav Kádner Mladá Boleslav
Eliška Kaniová Lipová-lázně
Viktor Karcol Zázrivá
Lukáš Kekrt Větrušice
Martin Kerekeš Ružomberok
Mikuláš Kéri Bratislava
Peter Knížat Púchov
Stanislav Koláček Hrubšice
Dušan Kolesár Malé Svatoňovice
Rudolf Kopčok Marianka
Soňa Kopčokova Marianka
Stanislav Korber Babice u Uherského Hradiště
Jaroslav Kováč Hurbanova Ves
Iveta Kysová Ostrava
Boris Lacík Bratislava
Jiří Linhart Havířov
Adam Lisý Bánovce nad bebravou
Andrej Loškár Zemplínske Hradište
Peter Lux Bratislava
Juraj Macák Trenčín
Martin Marendiak Bratislava
Maroš Margetín Nové Mesto nad Váhom
Peter Mazán Veľký Krtíš
Dušan Miezga Vrbové
Matej Miklánek Bratislava
Martin Minaroviech Banská Bystrica
Andrej Mitro Košice
Daniel Neštický Biely Kostol
Andrea Nováková Náchod
Michael Nowicki Kraków
Ľubomír Okruhlica Bratislava
Peter Opatovský Vrbové
Pavla Opolecká Praha
Aleš Palásek Praha 4
Lenka Palásková Praha 4
Emil Páleník Veľké Vozokany
Márius Paliga Bratislava
Silvester Pastucha Vítkovce
Rudolf Pečenkár Pobedim
Milan Petrikovič Hrušovany
Roman Piechočák Pezinok
Miro Pindeš Velčice
Ondřej Plašil Praha
Tomáš Podpera Trenčín
Daniel Pospíšil Havířov
Marek Prachar Dunajská Lužná
Michal Prčina Bratislava
Ivan Prčina Dolný Kubín
Ján Pristach Bánovce nad Bebravou
Jaroslav Přikryl Žilina
Vít Randýsek Vsetín
Michal Repta Lubina
Petra Rubášová Borovany
Roman Samko Košice
Pavol Santa Trenčianska Turná
Michal Stehlík Nové Mesto nad Váhom
Michal Svedek Trenčín
Tomáš Svedek Trenčín
Zbyněk Svoboda Brno
Andras Szendrodi Karancsalja
Blanka Šafránková Pátek
Vladimír Šatka Nitra
Martin Šedý Tanvald
Martin Šibík Jasenica
Milan Šima Otrokovice
Jozef Šimončič Stupava
Roman Škorvánek Trenčín
Radomír Šnevajs Vsetín
Jozef Špirka Horné Srnie
Michal Šranc Žilina
Jozef Števula Malé Hoste
Máté Tarnai Budapest
Peter Tomašovič Žilina
Stamatios Tserkezopoulos Nitra
Florian Tscherny Sankt Poelten
Michal Turek Brno
Bohumil Uhrin Nové Zámky
Andrej Uhrín Trenčín
Martin Urbaník Bratislava
Petra Vachová Trenčín
Ferenc Venczl Ercsi
Felix Virsik Bratislava
Miroslav Vítek Praha
Miroslav Vráblik Bytča
Jakub Vrana Trenčín
Jozef Zamora Bratislava
Antonín Zeman Dědek
Branislav Zigo Jablonec
Ján Žila Bratislava

Nepotvrdená registrácia (zatiaľ neprijaté štartovné):

Meno / Priezvisko / Bydlisko

---