ŠTARTOVNÁ LISTINA

 

Aktualizácia: 19.1.2017, 14:00   Voľné miesta: 0/130

(Ďalšia aktualizácia zoznamu bude: 20.1.2017, 14:00)

Potvrdená registrácia (uhradené štartovné):

Meno / Priezvisko / Bydlisko

Roman Babulic Topoľčany
Tomáš Bahelka Nové Mesto nad Váhom
Peter Baran Bratislava
Peter Bartek Bratislava
Michal Bielesz Ostrava
Matej Bielik Nové Mesto nad Váhom
Vladimír Blahuta Hubina
Ľubomír Bliska Martin
Milan Bokroš Trnava
Jaroslav Boráň Trenčín
Rastislav Cabala Trenčín
Martin Černý Bratislava
Martin Dávid Nitra
Romana Davidová Ženklava
Martin Dinga Bratislava
Milada Doskočilová Trenčín
Róbert Frohn Liberec
Branislav Gajdoš Trenčín
Peter Gemeran Bratislava
Slavomír Glesk Bratislava
Silvia Glesková Bratislava
Katerina Gracová Uherské Hradište
Boltežar Gregorič Lehota pod Vtačnikom
Ladislav Halász Bratislava
Radovan Harach Bratislava
Jiří Hejkrlík Nesovice
Antonín Hejkrlík Jiříkov
Iva Hejkrlíková Jiříkov
Věra Hejkrlíková Jiříkov
Milan Hlavatý Bratislava
Jiří Horníček Trenčín
Petr Horsák Otrokovice
Róbert Hošták Dolná Tižina
Radek Hrabčák Brno
Marek Hroššo Bratislava
Richard Hrubala Košolna
Erik Hübner Bratislava
Veronika Hudecova Liptovsky Hradok
Daniel Chromek Senec
Katarína Janechová Trnava
Stanislav Januška Trenčín
Ján Jenčík Zakarovce
Lukáš Jureňa Lučenec
Ivan Kadlečík Veľké Kostoľany
Vladislav Kádner Mladá Boleslav
Eliška Kaniová Lipová-lázně
Viktor Karcol Zázrivá
Erika Kasza Göd
Mikuláš Kéri Bratislava
Peter Knížat Púchov
Stanislav Koláček Hrubšice
Anton Koleňák Smolenice
Jaroslav Kováč Hurbanova Ves
Stefan Kovačik Lehota pod Vtačnikom
Marián Lenghart Brestovany
Bohuš Leysek Kežmarok
Jiří Linhart Havířov
Attila Lipniczky Dunakeszi
Petr Luberda České Budějovice
Peter Lux Bratislava
Juraj Macák Trenčín
Miroslav Majdan Bratislava
Maroš Margetín Nové Mesto nad Váhom
Peter Mazán Veľký Krtíš
Tomáš Mičo Bratislava
Dušan Miezga Vrbové
Ondrej Miklánek Bratislava
Petr Mondri Praha
Michal Murárik Chocholná-Velčice
Zdeněk Navracký Praha
Daniel Neštický Biely Kostol
Gábor Nyakas Székesfehérvár
Peter Opatovský Vrbové
Andrej Orogváni Bratislava
Aleš Palásek Praha
Lenka Palásková Praha
Emil Páleník Veľké Vozokany
Márius Paliga Bratislava
Silvester Pastucha Vitkovce
Radka Paulinyová Bratislava
Rudolf Pečenkár Pobedim
Radovan Petkov Dolné Sŕnie
Marek Prachár Dunajská Lužná
Ivan Prčina Dolný Kubín
Ján Pristach Bánovce nad Bebravou
Jaroslav Přikryl Žilina
Milan Ráchela Bratislava
Vít Randýsek Vsetín
Norbert Schmikal Bánovce nad Bebravou
Petr Skiba Ostrava
Jaroslav Spanko Bánovce nad Bebravou
Michal Stehlík Nové Mesto nad Váhom
Jirka Stejskal Děčín
Michal Svedek Trenčín
Michaela Svobodová Jablonec nad Nisou
Blanka Šafránková Pátek
Michal Šimko Banská Štiavnica
Matúš Školník Muránska Huta
Jakub Škriečka Chocholná-Velčice
Radomír Šnevajs Vsetín
Andrej Šoltýs Bratislava
Martin Šrámek Wien
Máté Tarnai Budapest
Michal Turek Brno
Rastislav Vávro Ružindol
Ferenc Venczl Budapest
Felix Viršík Bratislava
Denisa Vlková Liberec
Jozef Vráblik Hliník nad Váhom
Jakub Vrana Trenčín
Marek Žeravík Pardubice
Ján Žila Bratislava

Zatiaľ neuhradené štartovné:

Meno / Priezvisko / Bydlisko

Libor Ammer Praha
Richard Dobiáš Trenčín
Vladimír Fabuš Bolešov
Maroš Fančovič Naháč
Martin Halász Bratislava
Manuel Himmelstoss Barbing
Andrej Hricko Svinná
Jiří Kostelník Brno
Martina Metzová Ostrava
Marek Moravec Ostrava
Ondřej Plašil Praha
Kamila Ramesová Praha
Dominik Schnabl Mintraching
Martin Slivka Bratislava
Peter Školník Muránska Huta
Peter Tomašovič Žilina
David Trojan Praha
Miroslav Vitek Praha
Matúš Vrbický Selce
Hermann Wedekin Tegernheim
Tomáš Zágoršek Čelákovice
Kamil Zágoršek Čelákovice
Miloš Zágoršek Bratislava
Ľubomír Zedníček Bratislava
Jiří Zita Čelákovice